3PL Partnerattiecības

Transports

Nodrošinot pilnvērtīgu kontraktloģistiku, PLG logistics Klientiem nodrošina arī preču transportēšanu no to ražotāja vai piegādātāja, vai pārdevēja līdz Klientam (vai tā norādītai adresei). Uzņēmums nav ierobežots ar savu transporta līdzekļu parku. Transporta nodaļas pārraudzībā ir ilgtermiņa sadarbības kontrakti ar uzticamiem, stabiliem un savā pārvadājuma specifikā novērtētiem un atzītiem transporta uzņēmumiem. Tādejādi PLG logistics spēj nodrošināt:

  1. Neierobežotu transportēšanas brīvību
  2. Objektīvu piedāvājumu un analītiku

Starptautiskie pārvadājumi

Galvenokārt tiek apkalpotas tranzīta piegādes, komplektējot dažādu piegādātāju sūtījumus PLG logistics noliktavā - Rīgā (konsolidācijas vai tranzītnoliktavas pakalpojumi), un pēc Klienta pieprasījuma, tās komplektējot atbilstoši vajadzībām, tiek piegādātas Krievijas un NVS valstu tirgiem.

Veicot vidēji 20 starptautiskos pārvadājumus/nedēļā, galvenokārt tiek apkalpoti sūtījumi no:

  • VĀCIJAS (30%);
  • FRANCIJAS (15%);
  • LIELBRITĀNIJAS (13%);
  • ITĀLIJAS (11%)

Tranzīta apstrādei un nosūtīšanai uz:

  • KRIEVIJU (73%)
  • BALTKRIEVIJU (18%)

Tomēr, ar līdzvērtīgu pieredzi PLG vadībā tiek organizēti sūtījumi no Čīles, Meksikas, Argentīnas uz Kazahiju, Sierra Leone un Uzbekistānu.

Piegādes Latvijā

PLG logistics apkalpo vairāk kā 2000 piegādes vietas ar vidēji 120 piegādēm/dienā. Tās tiek apkalpotas saskaņā ar abpusēji saskaņotu Piegādes Grafiku piegādēm uz mazumtirdzniecības veikalu ķēžu distribūciju centriem (DC), reģionāliem veikaliem un tirdzniecības vietām, kā arī HORECA.

Par piegādi, lūdzu, sazināties ar Transporta vadītāju, Indra.Apsite@plg.lv