Dzērienu loģistika

Piegādes Latvijā, Baltijā

Latvijā PLG logistics ir viens no top trīs lielākajiem neatkarīgiem un tiešajā pārdošanā neiesaistītajiem 3PL pakalpojumu sniedzējiem. Kā vienam no pirmajiem iegūta speciālā atļauja / licence darbībām ar akcīzes precēm - alkoholiskajiem dzērieniem, arī tabaku. Šobrīd uzņēmums apkalpo gan lielus, Latvijā nozīmīgus alkoholisko dzērienu importētājus un vairumtirgotājus, gan mazākus ekskluzīvu vīnu distributorus, restorānus un veikalus, kas mazumtirdzniecībai izvēlas īpaši izmeklētus, neliela apjoma visbiežāk vīnus, ar ko izcelt to individualitāti un gūt konkurējošu priekšrocību.

PLG logistics ir pieredzējis esošo Klientu izaugsmi no dažu sūtījumu iegādēm līdz pusmiljons litru apgrozījumam mēnesī. Līdzvērtīgi arī no iegādēm restorāna vajadzībām līdz vairumtirdzniecības līmeņa izaugsmei.

Vairāk kārt ir realizēta sadarbība ar lielākajiem mazumtirdzniecības veikalu tīkliem, nodrošinot piegādes no Eiropas Savienības noteiktam pasūtījumam, to realizācijai Latvijā un Baltijā.

Centralizētās Baltijas piegādes

PLG logistics ir izveidota centralizēto Baltijas piegāžu sistēma - alkoholisko dzērienu vairumtirgotājam ir iespēja izveidot centrālo Baltijas noliktavu, no kuras tiek organizētas piegādes gan Latvijā (visiem Latvijas reģioniem), gan uz Igauniju un Lietuvu.

Ņemot vērā ierobežoto akcīzes preču kustību, piegādes Igaunijā/Lietuvā tiek veiktas ar PLG logistics izvēlēto akcīzes noliktavas turētāju Tallinā un Viļņā.

Piegādes Latvijā

PLG logistics kā pilnvērtīgs 3PL pakalpojumu sniedzējs, saviem Latvijas Klientiem nodrošina gan akcīzes noliktavas (alkoholisko dzērienu uzglabāšana un apstrāde, pirms akcīzes nodokļa samaksas), gan Klienta vairumtirdzniecības noliktavas un jaunizveidotiem uzņēmumiem - PLG logistics vairumtirdzniecības noliktavas apkalpošanu. Visi loģistikas procesi no preču iegādes līdz to piegādei mazumtirdzniecības vietā (veikalā, restorānā) vai uzņēmumam (privātām vajadzībām) tiek izpildīti atbilstoši abpusēji saskaņotiem noteikumiem (sadarbības rokasgrāmatai).

Ikmēnesi, PLG logistics vidēji apkalpo 2000 piegādes vietas. Noliktavas ietvaros tiek veikti nepieciešamās muitas procedūras (atmuitošana), akcīzes noliktavas procedūras (dokumentācijas vadība, marku vadība) un preču atlasīšana, komplektēšana to tālākai piegādei saņēmējam (pasūtītājam vai pircējam).