Noderīgi

Konsolidācijas, HUB noliktava NVS sūtījumiem

No vairākiem ieguvumiem izveidojot konsolidācijas vai HUB noliktavu PLG Klienta patstāvīgiem sūtījumiem uz NVS valstīm (tai skaitā Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu), nozīmīgākie ir:

  • Muitas formalitāšu pārzināšana

Krievijas un citu NVS valstu muitas formalitāšu pārzināšana rada sūtījumu piegādes prognozējamību un tādejādi transportēšanas izmaksu ekonomiju. Informācija, kas saņemta, tiek atbilstoši noformēta muitas prasībām, tādejādi samazinot preču muitošanas laiku.

  • Piegādātāju-Nosūtītāju fiskālā drošība

Eiropas piegādātājam-preču nosūtītājam, piegādājot preces iekšzemē (Eiropas Kopienas dalībvalstī) un Klientam izmantojot Fiskālās Pārstāvniecības iespēju, tiek nodrošināta PVN atbildības noslēgšana līdz ar sūtījuma saņemšanu noliktavā.

  • Vienas pieturvietas, papildus vērtības noliktavas pakalpojumi

Vienas konsolidācijas vai HUB noliktavas ietvaros tiek veikta - komplektēšana, uzglabāšana (maksimāli tuvu patēriņa tirgum), pasūtījumu atlasīšana un vairākapstrāde (marķēšana ar akcīzes marku, anotāciju, label uzlīmju, cenu zīmju un/vai drošības uzlīmju piestiprināšana). Tādejādi nodrošinot maksimāli iespējamo preču sagatavošanu tirdzniecībai veikala plauktā.